Rejestracja:

Poradnia Dietetyczna

ŚWIADCZYMY WIZYTY OSOBISTE W GABINETACH

Nasi specjaliści udzielają świadczeń osobiście w placówce - zapraszamy do wizyt

Poradnia dietetyczna

Każdy z nas jest na jakiejś diecie, nawet jeśli tego nie wie. Dlatego warto wiedzieć co i jak jeść, żeby być zdrowym.

Gabinet Dietetyczny w Centrum Medycznym NIWA oferuje indywidualne jadłospisy, konsultacje i porady dietetyczne w zakresie:

  • terapii nadwagi i otyłości
  • dietoprofilaktyki chorób cywilizacyjnych (m. in. cukrzyca typu 2, nadciśnienie, miażdżyca)
  • żywienia kobiet w ciąży i mam karmiących
  • poradnictwa żywieniowego.

Jeżeli pacjent posiada aktualne wyniki badań: Morfologii, Lipidogramu, TSH, proszony jest o przyniesienie ich na pierwszą wizytę.

W Gabinecie Dietetycznym przyjmuje:

Dietetyk Barbara Matejska

Barbara Matejska

dietetyk

Dietetyk z wykształcenia i pasji. Specjalizuje się prowadzeniu kuracji odchudzających osób dorosłych, młodzieży i dzieci, dietoterapii w jednostkach chorobowych (m. in. cukrzycy, dnie moczanowej, refluksie, zaparciach, nadciśnieniu, chorobach układu sercowego, niedoczynności tarczycy, Hashimoto). Zajmuje się również zaburzeniami odżywiania.

W pracy z pacjentem stawia na trwałą zmianę nawyków żywieniowych. Układa indywidualne jadłospisy dostosowane do potrzeb pacjenta. Podczas wizyt kontrolnych motywuje i wspiera w procesie zmiany. Na każdej wizycie monitoruje postępy pacjenta wykonując analizę składu ciała.

W pracy z dziećmi wykorzystuje różnorodne metody aktywizujące, edukację poprzez wizualizacje, zabawy i eksperymenty. Formę współpracy z pacjentem zawsze dobiera indywidualnie.

Używając tej strony zgadzasz się na: Klauzulę RODO and Politykę plików Cookie