Rejestracja:

Este4u Medycyna estetyczna

este4u-medycyna-estetyczna-glogow-malopolski

Rezerwuj termin zabiegu:

Medycyna Estetyczna Este4u

Profesjonalne Centrum Medycyny Estetycznej w Głogowie Małopolskim i k. Rzeszowa

Este4u Medycyna Estetyczna Głogów Małopolski k. Rzeszów powstała z myślą o kobietach pięknych – o każdej z Was. Nasz zespół to wyłącznie profesjonalni lekarze o bogatym doświadczeniu w medycynie estetycznej. W sercu Głogowa Małopolskiego odkryjecie swoje najskrytsze marzenia i dacie się ponieść cudownej mocy estetyki. Wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej: Mezoterapia igłowa, Botox, Modelowanie ust, Stymulatory tkankowe, Mezoterapia włosów, PRP Osocze Bogatopłytkowe oraz I-PRF Fibryna Bogatopłytkowa.

W PORADNI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ WYKONUJEMY:

Bezpłatna konsultacja z zakresu medycyny estetycznej.

Botox – zaburza przewodnictwo nerwowo-mieśniowe, co objawia się spłyceniem lub całkowitym wyeliminowaniem zmarszczek mimicznych na czole, wokół oczu (tzw. kurzych łapek), między brwiami (tzw. lwia zmarszczka).

Babybotox – celem jest uzyskanie jak najbardziej naturalnych efektów, czyli kompleksowe odświeżenie twarzy z zachowaniem mimiki. Twarz uzyskuje zrelaksowany i wypoczęty wygląd bez ryzyka „zamrożenia” mimiki całych obszarów twarzy. Z zabiegów należy korzystać co około 2–3 miesiące.

Toksyna botulinowa – jest szeroko stosowana poza wskazaniami rejestracyjnymi, jak chociażby do łagodzenia objawów bruksizmu (nawykowe, nieświadome zaciskanie zębów i zgrzytanie zębami).

Bardzo popularnym i skutecznym polem do wykorzystania Botoxu jest leczenie nadpotliwości – w obrębie dłoni, stóp, czoła, owłosionej skóry głowy.

WŁOSY: wstrzyknięcie preparatu DR Cyj:

  • pobudzenie krążenia krwi w skórze głowy i rewitalizacja mieszków włosowych,
  • pobudzenie wzrostu włosów poprzez zwiększenie wielkości mieszków włosowych,
  • zatrzymanie procesu wypadania włosów,
  • zagęszczenie włosów i jednocześnie pielęgnacja skóry głowy.

Mezoterapia igłowa to przede wszystkim głębokie nawilżenie skóry i uzupełnienie niedoborów i minerałów w jej kolejnych warstwach. Zabieg wspomaga również mikrokrążenie, co stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych. Zwiększa napięcie oraz elastyczność skóry.

Osocze, które jest pozyskiwane z krwi pacjenta, zawiera liczne czynniki wzrostu. Stymulują one namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka. Dzięki aktywacji mikrokrążenia skóra jest napięta i nawilżona. Tzw. „wampirzy lifting” jest dobrym rozwiązaniem również dla alergików, których skóra źle reaguje na preparaty kosmetyczne.

Lekarz pobiera niewielką ilość krwi – ok. 8 ml. Trafia ona do specjalnej wirówki, w której zostaje przygotowana do wstrzyknięcia. Podana krew to koncentrat i regeneracyjna bomba! W wirówce izoluje się z osocza surowicę bogatą w płytki krwi, która ma największy potencjał odżywczy. Kolejno, za pomocą mikronakłuć, osocze jest wstrzykiwane w twarz pacjentki.

Po zabiegu zostają ślady – niewielkie ranki po wstrzyknięciach. Ich proces gojenia się jest świadomym i kluczowym elementem terapii. Stymuluje on komórki macierzyste do namnażania oraz tworzy nowe, mocne naczynia krwionośne. Zabieg osoczem bogatopłytkowym pomoże zregenerować nie tylko twarz, ale również okolice szyi, dekoltu oraz dłoni.

Materiał wykorzystywany w trakcie zabiegu pozyskiwany jest z krwi pacjenta, dzięki czemu gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz zapobiega wywołaniu reakcji alergicznej lub odrzuceniu substancji przez organizm. Zabieg z wykorzystaniem fibryny sprawia, że skóra jest odżywiona, a zmarszczki przestają być widoczne.

Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

To nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych.

Powiększenie, nawilżenie i podkreślenie kształtu ust.

Usunięcie kwasu hialuronowego z ust.

Usunięcie tkanki tłuszczowej, którą ciężko usunąć naturalnymi sposobami z obszarów brzucha/ kolana/ uda.

W poradni Este4u Medycyna Estetyczna Głogów Małopolski konsultacji medycznych udzielają:

lekarz Aleksandra Sienkiewicz-Ryczkowska medycyna estetyczna glogow malopolski rzeszów

lek. med. Aleksandra Sienkiewicz- Ryczkowska

Lekarz Medycyny Estetycznej

Lekarz Aleksandra Sienkiewicz-Ryczkowska posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu dzieci oraz dorosłych. Ukończyła studia wyższe na kierunku lekarskim w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, Studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii w Krakowskiej Szkole Promocji Zdrowia, Szkolenie specjalizacyjne z medycyny rodzinnej oraz wiele kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej oraz rodzinnej. Duże doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów zdobyła podczas szkoleń specjalizacyjnych, które odbyła w wielu szpitalach oraz przychodniach. Nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach prowadzonych przez największe autorytety w dziedzinie medycyny estetycznej oraz medycyny rodzinnej.

Krzysztof Szalus lekarz medycyna estetyczna glogow malopolski rzeszów

lek. med. Krzysztof Szaluś

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Czynny uczestnik szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Aktywny naukowo, publikujący prace o tematyce chorób zapalnych skóry takich jak AZS. Zainteresowany chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i medycyna estetyczną.

este4u-medycyna-estetyczna-glogow-malopolski

Używając tej strony zgadzasz się na: Klauzulę RODO and Politykę plików Cookie