Centrum Medyczne NIWA

ul. T. Kościuszki 1
36-060 Głogów Małopolski

Rejestracja

stac. 17 55555 17
kom. 733 53 88 38

Rejestracja tel.

Pon-Pt: 13.00 - 19.00

rejestracja@cmniwa.pl

Poradnia ortopedyczna

ŚWIADCZYMY WIZYTY OSOBISTE W GABINETACH

Nasi specjaliści udzielają świadczeń osobiście w placówce - zapraszamy do wizyt

Poradnia ortopedyczna

W poradni ortopedycznej w Centrum Medycznym NIWA w Głogowie Małopolskim konsultacji medycznych udziela:

dr n. med. Paweł Polaczek

Ortopeda

Ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu
Poradnia Ortopedyczna dla dorosłych i dla dzieci (w tym Poradnia Preluksacyjna z badaniami usg stawów biodrowych u niemowląt)

lek. Rafał Miłto

Ortopeda

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie.

W swojej praktyce zawodowej koncentruję się na kompleksowym leczeniu schorzeń narządu ruchu uwzględniając indywidualne okoliczności życiowe Pacjenta. Dokładam starań by konsultacje odbywały się w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Po dokładnym zebraniu wywiadu chorobowego oraz wykonaniu dodatkowych potrzebnych badań, wspólnie wybieramy optymalną dla Pacjenta i najefektywniejszą strategię leczenia. Istotne dla mnie jest to, by Pacjent zrozumiał przyczynę swoich dolegliwości, mechanizm ich powstawania, a także możliwe efekty leczenia.

Nieustannie dokształcam się oraz śledzę najnowsze doniesienia naukowe, by zalecony proces terapeutyczny był zgodny z aktualną wiedzą medyczną opartą na faktach (EBM). Zależy mi by otrzymane zalecenia były dla Pacjenta jasne oraz by poznał możliwe efekty leczenia.

Moje główne zainteresowania to choroby kręgosłupa, ręki i łokcia.

lek. Rafał Miłto

Poniżej uzyskane przez lek. Rafała Miłto certyfikaty z ukończonych specjalistycznych kursów i szkoleń.

Używając tej strony zgadzasz się na: Klauzulę RODO and Politykę plików Cookie