Medycyna estetyczna

Uruchomiliśmy możliwość skorzystania z konsultacji telefonicznej z naszymi lekarzami.

Poradnia medycyny estetycznej

W poradni medycyny estetycznej w Centrum Medycznym NIWA w Głogowie Małopolskim konsultacji medycznych udziela:

Lek. Monika Maziarz

Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej w naszym gabinecie wykonywane są wyłącznie przez lekarzy. To gwarancja bezpieczeństwa i komfortu naszych pacjentów. Doświadczenie personelu połączone z wykorzystaniem certyfikowanych preparatów przynosi oczekiwane efekty. Dzięki zabiegom Twoja twarz odmłodnieje bez użycia skalpela, a Ty poczujesz się pewniej. Usuwanie zmarszczek mimicznych, wypełnianie zmarszczek, osocze bogatopłytkowe to zabiegi, które w znacznym stopniu poprawią kondycję Twojej skóry. Ponadto specjalizujemy się w leczeniu bruksizmu oraz nadpotliwości pach.

Mezoterapia igłowa to wykorzystywana od lat w medycynie estetycznej doskonała metoda profilaktyki starzenia się skóry, oddalająca moment pojawienia się zmarszczek. Jest również pierwszym krokiem w poprawianiu kondycji i wyglądu skóry, jej odmłodzenia oraz rewitalizacji, a także doskonałym uzupełnieniem przy stosowaniu wypełniaczy, botoksu i laserów. Stosowana jest też w leczeniu cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej oraz do zapobiegania wypadaniu włosów.

Komórki macierzyste (CGF WOMAN, CGF MAN) posiadają unikatową zdolność do samoodnowy i przekształcania się w inne komórki, z których zbudowane są tkanki człowieka. Ponadto rozpoznają uszkodzone tkanki i je naprawiają. W ten sposób komórki macierzyste uczestniczą w ich regeneracji. W zależności od sygnału, jaki otrzymują, mogą odbudowywać naczynia krwionośne, regenerować blizny, uszkodzone nerwy, przyczyniają się do gojenia ran oraz hamują reakcje zapalne i immunologiczne.

Toksyna botulinowa (usuwanie zmarszczek mimicznych) jest bardzo silnie działającą naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów między nerwami a mięśniami. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia.

– Naturalne, widoczne efekty poprawy kondycji skóry.
– Redukcja drobnych zmarszczek i wiotkości.
– Możliwość odpowiedniego indywidualnego doboru terapii:
CGF LIQIUD, CGF HARMONY i CGF ONE.
– Metoda wykorzystuje potencjał Twojej krwi – jest naturalna i w 100% bezpieczna.
– Bez ryzyka alergii, powikłań i działań niepożądanych.

Jak przebiega zabieg CGF?

PRZED ZABIEGIEM:
Umów się na konsultację do certyfikowanego gabinetu medycyny estetycznej. Adresy klinik znajdziesz m. in. na stronie www.cgf.global. Podczas konsultacji lekarz dobierze odpowiedni produkt z linii CGF (CGF Liquid, CGF Harmony, CGF One) dopasowany do Twoich oczekiwań i planu terapii.

PODCZAS ZABIEGU:
Lekarz wykonuje mezoterapię igłową lub podaje preparat kaniulą (dot. CGF Harmony). Dla Twojego komfortu lekarz może nałożyć maść znieczulającą. Podczas zabiegu możesz czuć delikatne wkłucia oraz rozpieranie (dot. CGF HARMONY).

PO ZABIEGU:
Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią. Po wykonaniu serii zabiegów lekarz zaproponuje Ci kolejny zabieg podtrzymujący efekt, w zależności od potrzeb Twojej skóry (1-2 razy w roku).
Zadbaj o bezpieczeństwo i gwarancję jakości zabiegu – poproś lekarza o oryginalny paszport pacjenta CGF.

CGF LIQUID to zabieg wykorzystujący czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z Twojej krwi. Wykonany przez lekarza techniką mezoterapii, dzięki czemu uzyskujemy naturalne i widoczne efekty poprawy kondycji skóry. CGF LIQUID o najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej. Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.

CGF LIQUID – wymaga 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
– Profilaktyka starzenia się skóry i wypadania włosów
– Drobne zmarszczki
– Regeneracja i rewitalizacja skóry

EFEKTY TERAPII:
– Widoczne odmłodzenie i odświeżenie skóry
– Redukcja drobnych zmarszczek
– Regeneracja i odżywienie skóry

CGF HARMONY – INTENSYWNA REGENERACJA, PRZEŁOM W REWITALIZACJI I KONDYCJONOWANIU SKÓRY

Jeżeli Twoja skóra wymaga intensywniejszej regeneracji, lekarz może zdecydować o iniekcji komórek macierzystych i czynników wzrostu zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek Twojej krwi, do pozyskania materiału lekarz wykorzystuje zestaw CGF HARMONY. Zabieg z użyciem żelu zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację, preparat jest podawany techniką mezoterapii lub kaniulą.
Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.
Zabieg wykonuje się w seriach: 3 zabiegi w odstępach 6 tygodni.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
– Zmarszczki
– Wiotka skóra twarzy
– Regeneracja i rewitalizacja skóry

EFEKTY TERAPII:
– Widoczne odmłodzenie i zwiększenie jędrności skóry
– Redukcja zmarszczek
– Silna regeneracja i odżywienie skóry

CGF ONE – BEZPIECZEŃSTWO, JAKOŚĆ, PRECYZJA

CGF ONE skupia działanie na małych obszarach poddanych zabiegom, takich jak: grzbiety dłoni, okolica oczu i ust oraz owłosiona skóra głowy. Jest to idealny zabieg dla osób rozpoczynających swoją przygodę z medycyną estetyczną i regeneracją skóry.
Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.

CGF ONE – wymaga 3 zabiegów w odstępach od 4 do 6 tygodni w zależności od wybranej procedury.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
– Zmarszczki
– Wiotka skóra twarzy
– Regeneracja i rewitalizacja skóry

EFEKTY TERAPII:
– Widoczne odmłodzenie i zwiększenie jędrności skóry
– Redukcja zmarszczek
– Regeneracja skóry

Używając tej strony zgadzasz się na: Klauzulę RODO and Politykę plików Cookie