Centrum Medyczne NIWA

ul. T. Kościuszki 1
36-060 Głogów Małopolski

Rejestracja

stac. 17 55555 17
kom. 733 53 88 38

Rejestracja tel.

Pon-Pt: 14.00 - 19.00

rejestracja@cmniwa.pl

Medycyna estetyczna

ŚWIADCZYMY WIZYTY OSOBISTE W GABINETACH

Nasi specjaliści udzielają świadczeń osobiście w placówce - zapraszamy do wizyt

Poradnia medycyny estetycznej

Ilona Brzozowska

Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej

lek. Monika Maziarz

Stomatologia estetyczna, zabiegi z użyciem botoksu 

lek. Sławomir Bednarz

Chirurg, usuwanie znamion

lek. Piotr Janik

Chirurg naczyniowy, usuwanie znamion, skleroterapia

Wykonywane zabiegi:

Iniekcje botoksu to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym, wykonywany przez lekarza specjalizującegio się w tej dziedzinie. Zabieg  polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy lub redukujemu niepożądane zmarszczki mimiczne, np. lwią zmarszczkę czy tzw. kurze łapki.

Czas trwania zabiegu: ok. 30 minut

Koszt zabiegów:

Botoks – czoło
399,00 zł
Botoks – kurze łapki
399,00 zł
Botoks – lwia zmarszczka
399,00 zł

Znieczulenie w cenie zabiegu.

Kwas hialuronowy to jeden z najlepszych sposobów na przywrócenie prawidłowego poziomu nawilżenia skóry, jej wygładzenie i wyraźne odmłodnienie. Kwas ten jest naturalnym składnikiem skóry, dlatego nie należy bać się zabiegów z jego wykorzystaniem.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym daje natychmiastowe rezultaty i pozwala cieszyć się młodym wyglądem. Dodatkowo zabieg ten wpływa na poprawienie konturu twarzy i przyczynia się do rewitalizacji skóry.

>Kwas hialuronowy stosuje się także w zabiegach powiększania ust, gdzie sprawia, że stają się one pełniejsze i nawilżone w mgnieniu oka. Zabieg stosuje się w przypadku, gdy nasze usta są zbyt wąskie, asymetryczne lub wysuszone. Zabieg wypełnienia bruzd nosowo wargowych lub wolumetrii polega na wstrzykiwaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego usieciowanego w miejscu, gdzie tworzy się bruzda, lub koniczne jest modelowanie rysów twarzy. Wstrzyknięcie może być wykonane za pomocą igły, wtedy potrzeba kilku nakłuć skóry wzdłuż przebiegu bruzdy. Podajemy zazwyczaj od 0,5 ml do 1 ml preparatu na każdą bruzdę, w zależności od jej wielkości i głębokości. Po zakończeniu iniekcji preparat zawsze musi być odpowiednio ułożony i rozmasowany w skórze.

Czas trwania: ok. 1 godziny

Koszt zabiegów:

Powiększanie ust (1ml): 699 zł
Wypełnienie bruzd nosowo wargowych – 699 zł

Znieczulenie w cenie zabiegu.

Preparat: Stylage M

Wolumetria twarzy innymi słowy modelowanie konturów twarzy, jest to korygowanie lub przywrócenie właściwego kształtu twarzy. Zabieg ten polega na wprowadzeniu za pośrednictwem kaniuli wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, który zwiększa objętość tkanek miękkich w miejscach poddawanych zabiegowi.

Przebieg zabiegu:

Zabieg trwa około 45 minut w zależności od obszaru poddanego zabiegowi. Gęstość preparatu jak również jego ilość jest indywidualnie dobierana w zależności od miejsca oraz wielkości korekty. Zabieg jest poprzedzony znieczuleniem w formie kremu znieczulającego. Kwas hialuronowy wprowadzany jest za pomocą kaniuli, która zmniejsza ryzyko powstania krwiaków. Efekt zabiegu jest widoczny natychmiast i utrzymuje się około 9-18 miesięcy.

Obszar poddawany zabiegowi:

  • broda,
  • żuchwa,
  • policzki.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • stany zapalne skóry (trądzik, opryszczka itp.),
  • choroby autoimmunologiczne,
  • nowotwory,
  • nadwrażliwość lub alergia na wypełniacz.

Koszt zabiegów:

Modelowanie brody (1ml) – 699 zł
Modelowanie kości policzkowych – 699 – 1299 zł
Modelowanie żuchwy – 1299 zł

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjny zabieg, polegający na trwałym usuwaniu tkanki tłuszczowej, której nie można zredukować za pomocą diety i ćwiczeń. Służy do redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu i modelowania sylwetki.

Lipoliza iniekcyjna nie powoduje tzw. efektu jo-jo. Tłuszcz raz usunięty z konkretnego miejsca, nigdy już nie powraca.

Czas trwania: 30 min, zaleca się 3-5 zabiegów, co 4 tygodnie

Koszt zabiegu:

Brzuch (10ml) – 299 zł
Wewnętrzna strona ud (10ml) – 299 zł
Podbródek (2ml) – 199 zł

Jest to nieinwazyjny zabieg o wielokierunkowym działaniu uzależnionym od koktajlu, jaki zostanie dobrany. Odpowiednio dobrane koktajle znajdują zastosowanie min. w profilaktyce przeciwstarzeniowej, jak również niwelowaniu oznak starzenia, poprawie nawilżenia czy regeneracji skóry. Mezoterapia igłowa jest także świetną metodą w profilaktyce łysienia, jak również regeneracji włosów.

Istotą zabiegu jest wstrzyknięcie składników aktywnych do skóry właściwej. Dzieje się to za pomocą cienkiej igły przy pomocy której nakłuwa się powierzchnię poddaną zabiegowi.

Czas trwania: 1h, zaleca się serię 3-4 zabiegów, co 4 tygodnie

Koszt zabiegu:

Twarz (3ml) – 249zł
Szyja (2ml) – 199 zł
Dekolt (2ml) – 199 zł
Skóra głowy (2ml) – 199 zł

Pieprzyki to miejsca, w których nagromadziły się komórki barwnikowe, określane mianem melanocytów. Jeżeli wygląd czy stan pieprzyka budzi nasze wątpliwości, warto go usunąć. Specjaliści podkreślają, że trzeba usuwać m.in. pieprzyki, które są podrażniane w wyniku kontaktu z ramiączkiem stanika, kołnierzykiem koszuli czy paskiem od spodni. Warto też pozbyć się znamion, które są odsłonięte i tym samym narażone na szkodliwe działanie promieni słonecznych oraz tych, których nie widzimy (nie możemy ich na bieżąco obserwować). Oczywiście można się zdecydować na usunięcie pieprzyków, kierując się wyłącznie estetyką.

Chirurgiczne usuwanie znamion polega na wycięciu zmiany w znieczuleniu miejscowym. Po wycięciu zmiany lekarz zakłada szwy, które zostają usunięte po odpowiedniej ilości dni (zależy od lokalizacji pieprzyka). Wycięcie chirurgiczne, w przeciwieństwie do usunięcia laserowego nie niszczy tkanek, a więc możliwe jest wykonanie badania histopatologicznego usuniętego fragmentu, co jest niezwykle ważne w przypadku podejrzeń, co do złośliwości pieprzyka.

Jedynie metoda chirurgicznego usuwania pieprzyków lub znamion daje możliwość oceny histopatologicznej (wliczonej w cenę) i identyfikację zmian złośliwych.

Koszt zabiegu:

299 zł (kwalifikacja do zabiegu w ramach bezpłatnej konsultacji)

Znieczulenie w cenie zabiegu.

Skleroterapia uznawana jest za złoty standard w leczeniu tzw. teleangiektazji i małych żylaków. Polega na podaniu leku do światła naczynia; skutkiem zabiegu jest włóknienie i zarośnięcie naczynia. Zamykanie poszerzonych naczyń krwionośnych kończyn dolnych należy do najczęściej wykonywanych procedur flebologicznych. Na terapeutyczny i estetyczny efekt zabiegu w dużym stopniu wpływa skomplikowana anatomia układu żylnego, ale dzięki wykorzystywanej w czasie procedury
ultrasonografii dopplerowskiej można dokładnie określić przebieg naczynia, jego głębokość, średnicę oraz zaburzenia przepływu.

Kwalifikacja do zabiegu oraz sam zabieg przeprowadzany przez lekarza specjalistę chirurgii.

Czas trwania zabiegu: 20-30 min

Koszt zabiegu: 

299 zł

Znieczulenie w cenie zabiegu.

Jedyną gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu wybielania zębów jest wykonywanie go pod kontrolą profesjonalnego stomatologa, na co możesz liczyć w naszym gabinecie.

WYBIELANIE W GABINECIE METODĄ BEYOND

Podczas zabiegu nakładany jest płynny koferdam zabezpieczający dziąsła. Kolejną fazą jest trzykrotnie nałożony żel wybielający. Każda faza trwa dziesięć minut. Przy zabiegu tą metodą należy także pamiętać o białej diecie, najlepiej przez dwa tygodnie po zabiegu – by uzyskać najlepszy efekt i uniknąć przebarwień.

WYBIELANIE ZĘBÓW MARTWYCH ŻELEM OPALESCENCE ENDO

Ten zabieg wykonać może jedynie stomatolog, bowiem żel zakłada się do komory zęba, który wcześniej został prawidłowo wyleczony kanałowo (co może potwierdzić tylko RVG). Wizyty powinny odbywać się co 3-4 dni, aż do uzyskania pożądanej zmiany odcienia kolorystycznego. Zwykle potrzebne są dwie lub trzy wizyty.

WYBIELANIE ZAKŁADKOWE NOCNE W DOMU

Pacjent dostaje do domu indywidualnie wykonane nakładki oraz żel Opalescence. Tę metodę wybielania stosuje się codziennie wieczorem przez dwie godziny, zwykle przez siedem dni lub co drugi dzień – wtedy okres wybielania wydłuża się. Podczas okresu wybielania oraz dwa tygodnie po nim zalecana jest biała dieta.

Koszt zabiegów: 

Wybielanie zębów metodą nakładkową – 599 zł
Wybielanie zębów lampą BEYOND w gabinecie – 799 zł
Wybielanie zęba martwego (koszt wszystkich zmian wkładek) – 49 zł

Używając tej strony zgadzasz się na: Klauzulę RODO and Politykę plików Cookie