Centrum Medyczne NIWA

ul. T. Kościuszki 1
36-060 Głogów Małopolski

Rejestracja

stac. 17 55555 17
kom. 733 53 88 38

Rejestracja tel.

Pon-Pt: 13.00 - 19.00

rejestracja@cmniwa.pl

Medycyna estetyczna

ŚWIADCZYMY WIZYTY OSOBISTE W GABINETACH

Nasi specjaliści udzielają świadczeń osobiście w placówce - zapraszamy do wizyt

Poradnia medycyny estetycznej

lek. Dariusz Dziubański

Lekarz medycyny estetycznej

lek. Monika Maziarz

Lekarz medycyny estetycznej

lek. Sławomir Bednarz

Chirurg, usuwanie znamion

lek. Piotr Janik

Chirurg naczyniowy, usuwanie znamion, skleroterapia

Wykonywane zabiegi:

Iniekcje botoksu to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym, wykonywany przez lekarza specjalizującegio się w tej dziedzinie. Zabieg  polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy lub redukujemu niepożądane zmarszczki mimiczne, np. lwią zmarszczkę czy tzw. kurze łapki.

Czas trwania zabiegu: ok. 30 minut

Koszt zabiegów:

Botoks – czoło  399,00 zł
Botoks – kurze łapki  399,00 zł
Botoks – lwia zmarszczka  399,00 zł

Dwie okolice – 750 zł
Trzy okolice – 990 zł
Cztery okolice – 1250 zł

Znieczulenie w cenie zabiegu.

Kwas hialuronowy to jeden z najlepszych sposobów na przywrócenie prawidłowego poziomu nawilżenia skóry, jej wygładzenie i wyraźne odmłodnienie. Kwas ten jest naturalnym składnikiem skóry, dlatego nie należy bać się zabiegów z jego wykorzystaniem.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym daje natychmiastowe rezultaty i pozwala cieszyć się młodym wyglądem. Dodatkowo zabieg ten wpływa na poprawienie konturu twarzy i przyczynia się do rewitalizacji skóry.

>Kwas hialuronowy stosuje się także w zabiegach powiększania ust, gdzie sprawia, że stają się one pełniejsze i nawilżone w mgnieniu oka. Zabieg stosuje się w przypadku, gdy nasze usta są zbyt wąskie, asymetryczne lub wysuszone. Zabieg wypełnienia bruzd nosowo wargowych lub wolumetrii polega na wstrzykiwaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego usieciowanego w miejscu, gdzie tworzy się bruzda, lub koniczne jest modelowanie rysów twarzy. Wstrzyknięcie może być wykonane za pomocą igły, wtedy potrzeba kilku nakłuć skóry wzdłuż przebiegu bruzdy. Podajemy zazwyczaj od 0,5 ml do 1 ml preparatu na każdą bruzdę, w zależności od jej wielkości i głębokości. Po zakończeniu iniekcji preparat zawsze musi być odpowiednio ułożony i rozmasowany w skórze.

Czas trwania: ok. 1 godziny

Koszt zabiegów:

Powiększanie lub modelowanie ust (1ml): 699 zł
Wypełnienie bruzd nosowo wargowych: 699 zł

Preparat: Luminera

Powiększanie lub modelowanie ust (1ml): 1150 zł 

Wypełnienie bruzd nosowo wargowych: 1150 zł
Preparat: JUVÉDERM

Znieczulenie w cenie zabiegu.

Wolumetria twarzy innymi słowy modelowanie konturów twarzy, jest to korygowanie lub przywrócenie właściwego kształtu twarzy. Zabieg ten polega na wprowadzeniu za pośrednictwem kaniuli wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, który zwiększa objętość tkanek miękkich w miejscach poddawanych zabiegowi.

Przebieg zabiegu:

Zabieg trwa około 45 minut w zależności od obszaru poddanego zabiegowi. Gęstość preparatu jak również jego ilość jest indywidualnie dobierana w zależności od miejsca oraz wielkości korekty. Zabieg jest poprzedzony znieczuleniem w formie kremu znieczulającego. Kwas hialuronowy wprowadzany jest za pomocą kaniuli, która zmniejsza ryzyko powstania krwiaków. Efekt zabiegu jest widoczny natychmiast i utrzymuje się około 9-18 miesięcy.

Obszar poddawany zabiegowi:

 • broda,
 • żuchwa,
 • policzki.

Przeciwwskazania:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • stany zapalne skóry (trądzik, opryszczka itp.),
 • choroby autoimmunologiczne,
 • nowotwory,
 • nadwrażliwość lub alergia na wypełniacz.

Koszt zabiegów:

Modelowanie brody (1ml) – 699 zł
Modelowanie kości policzkowych – 699 – 1299 zł
Modelowanie żuchwy – 1299 zł
Preparat: Luminera

Modelowanie brody (1ml) – 1150zł
Modelowanie kości policzkowych – 1150zł – 2300 zł

Modelowanie żuchwy – 2300 zł
Preparat: JUVÉDERM

 

Jest to nieinwazyjny zabieg o wielokierunkowym działaniu uzależnionym od koktajlu, jaki zostanie dobrany. Odpowiednio dobrane koktajle znajdują zastosowanie min. w profilaktyce przeciwstarzeniowej, jak również niwelowaniu oznak starzenia, poprawie nawilżenia czy regeneracji skóry. Mezoterapia igłowa jest także świetną metodą w profilaktyce łysienia, jak również regeneracji włosów.

Istotą zabiegu jest wstrzyknięcie składników aktywnych do skóry właściwej. Dzieje się to za pomocą cienkiej igły przy pomocy której nakłuwa się powierzchnię poddaną zabiegowi.

Czas trwania: 1h, zaleca się serię 3-4 zabiegów, co 4 tygodnie

Mezoterapia Filorga® NCTF 135HA
Twarz (3ml) – 300zł
Szyja (3ml) – 300 zł
Dekolt (3ml) – 300 zł
Skóra głowy (3ml) – 300 zł
 
Pakiety mezoterapii:
1 zabieg- 300 zł
2 zabiegi- 550 zł
3 zabiegi- 800zł
 
Zabiegi te wykonywane są preparatem Filorga® NCTF 135HA. To mezoterapia przeciwstarzeniowa, przeznaczona do intensywnej rewitalizacji i nawilżenia zmęczonej lub luźnej skóry, leczenia drobnych zmarszczek oraz do przywracania skórze młodzieńczego blasku. Formuła składa się z 55 wyselekcjonowanych składników aktywnych (witamin, aminokwasów, białek i przeciwutleniaczy), które zapewniają uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta oraz wysoką jakość zabiegu.

Zastosowanie:

 • intensywna rewitalizacja
 • nawilżenie skóry
 • poprawa kolorytu i skóry
 • przywrócenie gęstości skóry
 • wygładzenie drobnych zmarszczek

Utrzymywanie się efektu:
Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji następuje stopniowo. Rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Po kilku zabiegach efekty kumulują się, a skóra nabiera blasku, staje się gładsza. Jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

Mezoterapia Luminera Hydral 2% 3% 4%
Twarz  – 549zł
Szyja – 549 zł
Dekolt  – 549 zł
Skóra głowy – 549 zł

Pakiety mezoterapii:
1 zabieg- 549 zł
2 zabiegi- 999 zł
3 zabiegi- 1500 zł
 
Nowością na polskim rynku jest  Luminera Hydral  2%-3%-4% – trzystopniowa mezoterapia igłowa, oparta na nieusieciowanym kwasie hialuronowym. Przezroczysty żel został zaprojektowany tak, aby zwiększać nawilżenie skóry, poprawiać jej elastyczność oraz nadawać naturalny promienny wygląd.
1/ HYDRYAL 2% (20 mg/ml kwasu hialuronowego) to preparat przeznaczony do profilaktyki przeciwstarzeniowej (korekcja zmarszczek powierzchniowych, skóra sucha i odwodniona, poprawa nawilżenia). 

2/ HYDRYAL 3%  (30mg/ml kwasu hialuronowego) przeznaczony jest do korekcji średnich zmarszczek jak również w celu poprawy jakości skóry suchej i odwodnionej, do poprawy nawilżenia i elastyczności skóry.

3/ HYDRYAL 4%  (40 mg/ml kwasu hialuronowego) stosuje się do korekcji średniogłębokich zmarszczek, jak również do poprawy stanu skóry suchej i odwodnionej i również w celu poprawy nawilżenia i elastyczności skóry.

HYDRYAL to wysoce oczyszczony kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Żel jest homogenny, przejrzysty, ulegający biodegradacji. Unikalna struktura kwasu hialuronowego jest analogiczna w składzie do naturalnie występującego HA w skórze. Preparaty HYDRYAL zawierają MANNITOL (0,9%), silny antyoksydant, który zapobiega uszkodzeniom oksydacyjnym oraz wydłuża czas utrzymania efektów zabiegów.
 

Pieprzyki to miejsca, w których nagromadziły się komórki barwnikowe, określane mianem melanocytów. Jeżeli wygląd czy stan pieprzyka budzi nasze wątpliwości, warto go usunąć. Specjaliści podkreślają, że trzeba usuwać m.in. pieprzyki, które są podrażniane w wyniku kontaktu z ramiączkiem stanika, kołnierzykiem koszuli czy paskiem od spodni. Warto też pozbyć się znamion, które są odsłonięte i tym samym narażone na szkodliwe działanie promieni słonecznych oraz tych, których nie widzimy (nie możemy ich na bieżąco obserwować). Oczywiście można się zdecydować na usunięcie pieprzyków, kierując się wyłącznie estetyką.

Chirurgiczne usuwanie znamion polega na wycięciu zmiany w znieczuleniu miejscowym. Po wycięciu zmiany lekarz zakłada szwy, które zostają usunięte po odpowiedniej ilości dni (zależy od lokalizacji pieprzyka). Wycięcie chirurgiczne, w przeciwieństwie do usunięcia laserowego nie niszczy tkanek, a więc możliwe jest wykonanie badania histopatologicznego usuniętego fragmentu, co jest niezwykle ważne w przypadku podejrzeń, co do złośliwości pieprzyka.

Jedynie metoda chirurgicznego usuwania pieprzyków lub znamion daje możliwość oceny histopatologicznej (wliczonej w cenę) i identyfikację zmian złośliwych.

Koszt zabiegu:

299 zł (kwalifikacja do zabiegu w ramach bezpłatnej konsultacji)

Znieczulenie w cenie zabiegu.

Skleroterapia uznawana jest za złoty standard w leczeniu tzw. teleangiektazji i małych żylaków. Polega na podaniu leku do światła naczynia; skutkiem zabiegu jest włóknienie i zarośnięcie naczynia. Zamykanie poszerzonych naczyń krwionośnych kończyn dolnych należy do najczęściej wykonywanych procedur flebologicznych. Na terapeutyczny i estetyczny efekt zabiegu w dużym stopniu wpływa skomplikowana anatomia układu żylnego, ale dzięki wykorzystywanej w czasie procedury
ultrasonografii dopplerowskiej można dokładnie określić przebieg naczynia, jego głębokość, średnicę oraz zaburzenia przepływu.

Kwalifikacja do zabiegu oraz sam zabieg przeprowadzany przez lekarza specjalistę chirurgii.

Czas trwania zabiegu: 20-30 min

Koszt zabiegu: 

299 zł

Znieczulenie w cenie zabiegu.

Jedyną gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu wybielania zębów jest wykonywanie go pod kontrolą profesjonalnego stomatologa, na co możesz liczyć w naszym gabinecie.

WYBIELANIE W GABINECIE METODĄ BEYOND

Podczas zabiegu nakładany jest płynny koferdam zabezpieczający dziąsła. Kolejną fazą jest trzykrotnie nałożony żel wybielający. Każda faza trwa dziesięć minut. Przy zabiegu tą metodą należy także pamiętać o białej diecie, najlepiej przez dwa tygodnie po zabiegu – by uzyskać najlepszy efekt i uniknąć przebarwień.

WYBIELANIE ZĘBÓW MARTWYCH ŻELEM OPALESCENCE ENDO

Ten zabieg wykonać może jedynie stomatolog, bowiem żel zakłada się do komory zęba, który wcześniej został prawidłowo wyleczony kanałowo (co może potwierdzić tylko RVG). Wizyty powinny odbywać się co 3-4 dni, aż do uzyskania pożądanej zmiany odcienia kolorystycznego. Zwykle potrzebne są dwie lub trzy wizyty.

WYBIELANIE NAKŁADKOWE NOCNE W DOMU

Pacjent dostaje do domu indywidualnie wykonane nakładki oraz żel Opalescence. Tę metodę wybielania stosuje się codziennie wieczorem przez dwie godziny, zwykle przez siedem dni lub co drugi dzień – wtedy okres wybielania wydłuża się. Podczas okresu wybielania oraz dwa tygodnie po nim zalecana jest biała dieta.

Koszt zabiegów: 

Wybielanie zębów metodą nakładkową – 599 zł
Wybielanie zębów lampą BEYOND w gabinecie – 1000 zł
Wybielanie zęba martwego (koszt wszystkich zmian wkładek) – 49 zł

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Twoja własna krew zostaje odwirowana w separatorze komórkowym, dzięki któremu uzyskujemy wyodrębnione czynniki wzrostu i komórki macierzyste. Tak przygotowany materiał zostaje podany w skórę techniką mezoterapii (CGF LIQIUD).

Jeśli Twoja skóra intensywniejszej regeneracji, lekarz może zdecydować o iniekcji czynników wzrostu i komórek macierzystych zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek Twojej krwi, wykorzystuje do tego zestaw CGF HARMONY. To zapewni dłuższą i silniejszą stymulację. Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności.

CGF ONE – skupia działanie terapii na małych obszarach poddanych zabiegom, takich jak: dłonie, okolica oczu i ust, owłosiona skóra głowy i szyja. Jest idealnym zabiegiem profilaktycznym, regenerującym i stymulującym skórę, dzięki optymalnej ilości preparatu i maksymalnej koncentracji czynników wzrostu oraz komórek macierzystych CD34+.
Jak przebiega zabieg CGF?

PRZED ZABIEGIEM:
Umów się na konsultację do certyfikowanego gabinetu medycyny estetycznej. Podczas konsultacji lekarz dobierze odpowiedni produkt z linii CGF (CGF Liquid, CGF Harmony, CGF One) dopasowany do Twoich oczekiwań i planu terapii.

PODCZAS ZABIEGU:
Lekarz wykonuje mezoterapię igłową lub podaje preparat kaniulą (dot. CGFHarmony).
Dla Twojego komfortu lekarz może nałożyć maść znieczulającą .
Podczas zabiegu możesz czuć delikatne wkłucia oraz rozpieranie (dot. CGFHARMONY).

PO ZABIEGU:
Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

Po wykonaniu serii zabiegów lekarz zaproponuje Ci kolejny zabieg podtrzymujący efekt, w zależności od potrzeb Twojej skóry (1-2 razy w roku).

Zadbaj o bezpieczeństwo i gwarancję jakości zabiegu – poproś lekarza o oryginalny paszport pacjenta CGF.

Ceny zabiegów CGF
Mezoterapia twarzy CGF LIQUID OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM – 790zł
Mezoterapia twarzy, szyi, dekoltu CGF LIQUID OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM -1380zł
Regeneracja skóry głowy CGF ONE – 590zł
Regeneracja okolic oczu CGF ONE -590zł
Regeneracja ust CGF ONE 590zł
Regeneracja grzbietów dłoni CGF ONE 590zł

INTENSYWNA regeneracja i efekt na wiele miesięcy.

Skóra mężczyzny wymaga intensywnej pielęgnacji, regeneracji oraz stymulacji. Bezpieczeństwo i naturalność to niewątpliwie klucz do sukcesu w przywróceniu jej młodzieńczego wyglądu. Zrób pierwszy krok do regeneracji i poznaj linię preparatów CGF.
Zestawy CGF GENTLEMAN to dwa bezpieczne rozwiązania dla Twojej skóry. Do przygotowania preparatów lekarz wykorzystuje Twoją krew, która zostaje odwirowana w separatorze komórkowym, dzięki czemu uzyskuje się skoncentrowane czynniki wzrostu i komórki macierzyste. Następnie lekarz dobiera terapię, która jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

SIŁA MŁODOŚCI – NATURALNOŚĆ – BEZPIECZEŃSTWO

CGF HARMONY GENTLEMAN zapewnia długą i silną stymulację, jeśli skóra potrzebuje intensywnej regeneracji to najlepsza terapia. Preparat zostaje zawieszony w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) dzięki czemu regeneracja trwa dłużej. Najcenniejszy koktajl z Twojej krwi – czynniki wzrostu i komórki macierzyste są wówczas uwalniane stopniowo. Zabieg CGF HARMONY GENTLEMAN wykazuje długotrwałe działanie anti-aging oraz intensywnie reguluje wszystkie niedoskonałości Twojej skóry.

CGF ONE GENTLEMAN to zabieg przeznaczony do odbudowy skóry na małych obszarach, takich jak między innymi: okolica oka (w tym dolina łez) czy owłosiona skóra głowy. Jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn rozpoczynających przygodę z medycyną regeneracyjną

EFEKTY:

• Widoczne odmłodzenie skóry
• Zmniejszenie wypadania włosów
• Regeneracja skóry i redukcja drobnych zmarszczek

Jakość i bezpieczeństwo gwarantują tylko oryginalne zestawy zabiegowe CGF HARMONY GENTLEMAN oraz CGF ONE GENTLEMAN. Ich potwierdzeniem jest paszport pacjenta wraz z naklejką z numerem serii produktu. Zabiegi wykonywane są tylko przez certyfikowanych lekarzy.

NATURALNA SYNERGIA

Synergia działania zabiegów CGF GENTLEMAN z Twoją skórą to recepta nie tylko na stymulację regeneracji, ale również na naturalnie młody wygląd.

To Ty jesteś źródłem najcenniejszego preparatu, który przywróci Ci młodzieńczą siłę!

Ceny zabiegów CGF
Mezoterapia twarzy CGF LIQUID OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM – 790zł
Mezoterapia twarzy, szyi, dekoltu CGF LIQUID OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM -1380zł
Regeneracja skóry głowy CGF ONE – 590zł
Regeneracja okolic oczu CGF ONE -590zł
Regeneracja ust CGF ONE 590zł
Regeneracja grzbietów dłoni CGF ONE 590zł


 

CGF LIQUID to zabieg wykorzystujący czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z Twojej krwi. Wykonany przez lekarza techniką mezoterapii, dzięki czemu uzyskujemy naturalne i widoczne efekty poprawy kondycji skóry. CGF LIQUID o najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej .
Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.
CGF LIQUID – wymaga 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
Profilaktyka starzenia się skóry i wypadania włosów
Drobne zmarszczki
Regeneracja i rewitalizacja skóry

EFEKTY TERAPII:
Widoczne odmłodzenie i odświeżenie skóry
Redukcja drobnych zmarszczek
Regeneracja i odżywienie skóry

 

CGF HARMONY – INTENSYWNA REGENERACJA , PRZEŁOM W REWITALIZACJI I KONDYCJONOWANIU SKÓRY

Jeżeli Twoja skóra wymaga intensywniejszej regeneracji, lekarz może zdecydować o iniekcji komórek macierzystych i czynników wzrostu zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek Twojej krwi, do pozyskania materiału lekarz wykorzystuje zestaw CGF HARMONY. Zabieg z użyciem żelu zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację, preparat jest podawany techniką mezoterapii lub kaniulą.
Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.
Zabieg wykonuje się w seriach: 3 zabiegi w odstępach 6 tygodni.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
Zmarszczki
Wiotka skóra twarzy
Regeneracja i rewitalizacja skóry

EFEKTY TERAPII:
Widoczne odmłodzenie i zwiększenie jędrności skóry
Redukcja zmarszczek
Silna regeneracja i odżywienie skóry

 

CGF ONE – BEZPIECZEŃSTWO, JAKOŚĆ, PRECYZJA

CGF ONE skupia działanie na małych obszarach poddanych zabiegom, takich jak: grzbiety dłoni, okolica oczu i ust oraz owłosiona skóra głowy. Jest to idealny zabieg dla osób rozpoczynających swoją przygodę z medycyną estetyczną i regeneracją skóry.
Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni.
CGF ONE – wymaga 3 zabiegów w odstępach od 4 do 6 tygodni w zależności od wybranej procedury.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:
Zmarszczki
Wiotka skóra twarzy
Regeneracja i rewitalizacja skóry

EFEKTY TERAPII:
Widoczne odmłodzenie i zwiększenie jędrności skóry
Redukcja zmarszczek
Regeneracja skóry

Jak przebiega zabieg CGF?

PRZED ZABIEGIEM:
Umów się na konsultację do certyfikowanego gabinetu medycyny estetycznej. Adresy klinik znajdziesz m. in. na stronie www.cgf.global. Podczas konsultacji lekarz dobierze odpowiedni produkt z linii CGF (CGF Liquid, CGF Harmony, CGF One) dopasowany do Twoich oczekiwań i planu terapii.

PODCZAS ZABIEGU:
Lekarz wykonuje mezoterapię igłową lub podaje preparat kaniulą (dot. CGF Harmony).
Dla Twojego komfortu lekarz może nałożyć maść znieczulającą .
Podczas zabiegu możesz czuć delikatne wkłucia oraz rozpieranie (dot. CGF HARMONY).

PO ZABIEGU:
Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.
Po wykonaniu serii zabiegów lekarz zaproponuje Ci kolejny zabieg podtrzymujący efekt, w zależności od potrzeb Twojej skóry (1-2 razy w roku).

Zadbaj o bezpieczeństwo i gwarancję jakości zabiegu – poproś lekarza o oryginalny paszport pacjenta CGF.

Jakie są korzyści stosowania CGF?

– Naturalne, widoczne efekty poprawy kondycji skóry.
– Redukcja drobnych zmarszczek i wiotkości.
– Możliwość odpowiedniego indywidualnego doboru terapii: CGF LIQIUD, CGF HARMONY i CGF ONE.
– Metoda wykorzystuje potencjał Twojej krwi – jest naturalna i w 100% bezpieczna.
– Bez ryzyka alergii, powikłań i działań niepożądanych.

Ceny zabiegów CGF
Mezoterapia twarzy CGF LIQUID OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM – 790zł
Mezoterapia twarzy, szyi, dekoltu CGF LIQUID OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM -1380zł
Regeneracja skóry głowy CGF ONE – 590zł
Regeneracja okolic oczu CGF ONE -590zł
Regeneracja ust CGF ONE 590zł
Regeneracja grzbietów dłoni CGF ONE 590zł

Używając tej strony zgadzasz się na: Klauzulę RODO and Politykę plików Cookie